Kodėl?

Apie motyvaciją pilna patarimų. Sportuok, bendrauk, džiaukis gyvenimu, siek svajonių… Šie patarimai tiek paprasti, kad vos ne kiekvienas galime dalinti juos į kairę ir į dešinę. Juk kiekvienas žinome, kad sportuoti sveika, reikia keltis tikslus, gyventi prasmingą gyvenimą, nuolatos mokytis.


Tačiau realybėje daugeliui sunku pradėti keltis anksti ryte. Sunku pradėti sportuoti. Sunku atrasti jėgų ne tik norėti, o ir siekti aukštų tikslų. Mūsų gyvenime tiek nuovargio, tiek rutinos, tiek reikia visko daryti, kad dažniausiai vakare nieko nesinori tik kristi lyg negyvas.

Darbas, šeima, mokslai tiek įtraukia mus į užburtą ratą, kad net pamirštame kas aš esu, ko noriu ir kas man svarbu. Jeigu pasižiūrėtume į vyresniąją kartą, daugelį jų užvaldė ne pozicija noriu, o pozicija reikia. Taip gyvenant, labai mažai lieka laiko savo norams.

Kiekvienas žinome, jog norint gyventi kokybišką gyvenimą, labai svarbus balansas. Kai mes pabėgame nuo to kas mums svarbu, įsijungia gynybiniai mechanizmai. Mes pradedame atidėlioti. Jaučiame nuovargį, nors neturėjome nuo ko pavargti. Stokojame motyvacijos veikti. Šiais laikais su tuo susiduria daugelis žmonių.

Mes norime tai keisti.
Mes siekiame, kad kiekvienas būtų kupinas jėgų ir noro veikti. Drąsos daryti tai kas jam svarbu. Drąsos būti savimi.

Kada mes darome tai kas mums svarbu, kai atrandame kam turime daugiausiai motyvacijas mes gyvename visiškai kitokį gyvenimą. Turime ženkliai daugiau energijos, lengviau pradėti veikti, greičiau ateina pergalės, o pats kelias link jų yra malonus.

Norint tai pasiekti svarbu suprasti savo vertybes, suprasti kas mus motyvuoja, kokioje aplinkoje galime labiausiai atsiskleisti. Atrasti veiklas, kurios mus veža bei išmokti ugdytis pergalėms pasiekti reikalingus įpročius. Ne belenkokius, o kurie organiški mūsų asmenybei.

Jei ir Tau tai aktualu kviečiame registruotis ir pradėti 7 savaičių savęs pažinimo treniruotę.